Det er foreløpig ikke mulig å logge inn på våre kundesider, benytt vårt kontaktskjema nedenfor.


BERGEN HYDRAULIC AS

Sjøkrigsskoleveien 15

N-5165 Laksevåg, Bergen

Åpne i kart


Tlf: 55391970
Fax: 55391971
E-post: Generelle henvendelser: firmapost@bghyd.no
Ny salg: salg@bghyd.no
Reservedelser: deler@bghyd.no
Support/ service: support@bghyd.no


Kontaktskjema


  • Administrasjon

Christian Hoff

Christian Hoff

Daglig leder & salg

christian.hoff@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:992 41 066
Thomas Ervik

Thomas Ervik

Regnskapsleder & salg

thomas.ervik@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:924 49 474
Jan Christian Huus

Jan Christian Huus

Leder - ettermarked

jan.huus@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:955 56 300
Thor Førde Hatlehol

Thor Førde Hatlehol

Leder - Support & service

thor@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:922 57 593
Silje Andersen

Silje Andersen

Administrasjonssekretær

Silje.Andersen@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 134

  • Salg

Christian Hoff

Christian Hoff

Daglig leder & salg

christian.hoff@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:992 41 066
Torvald Fossestøl

Torvald Fossestøl

Salg

torvald@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:917 29 676
Espen Jacobsen

Espen Jacobsen

Salgsingeniør

espen.jacobsen@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 136
Petter Pedersen

Petter Pedersen

Salgsingeniør

petter.pedersen@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 137

  • Prosjektering

Ørjan Soltvedt

Ørjan Soltvedt

Prosjektleder

oerjan.soltvedt@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:959 68 496
Magnus Morskogen

Magnus Morskogen

Prosjektleder

magnus.morskogen@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:911 25 133
Kristoffer Håland

Kristoffer Håland

Prosjektleder

kristoffer.haaland@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 027

  • Support

Thor Førde Hatlehol

Thor Førde Hatlehol

Leder - Support & service

thor@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:922 57 593
Ante Pavic

Ante Pavic

Krantekniker

ante.pavic@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:948 64 536
Tor Henning Grønlien

Tor Henning Grønlien

Krantekniker

torh@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:976 73 416
Bernard Klette

Bernard Klette

Krantekniker

bernard.klette@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:408 25 639
Ole Morten Bu

Ole Morten Bu

Service Tekniker

ole.morten.bu@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 131
Alexander Bolstad

Alexander Bolstad

Servicetekniker

alexander@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 135

  • Ettermarked

Jan Christian Huus

Jan Christian Huus

Leder - ettermarked

jan.huus@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:955 56 300
Camilla Kleiveland

Camilla Kleiveland

Logistikk og delesalg

camilla.kleiveland@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 130
Mariann Løvmo

Mariann Løvmo

Logistikk og delesalg

mariann.lovmo@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 133
Silje Andersen

Silje Andersen

Administrasjonssekretær

Silje.Andersen@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 134
Per Ståle Sætrevik

Per Ståle Sætrevik

Teknisk selger

per.staale.saetrevik@bghyd.no

Direkte: 55 39 19 70
Mobil:990 99 132