Kontakt oss

BERGEN HYDRAULIC AS

Espehaugen 49

5258 Blomsterdalen, Bergen

Åpne i kart

Åpningstider: Mandag – Fredag 08:00 – 16:00

Tlf:

55391970

Salg:

46834826

Service:

46812075

Reservedeler:

46835139

Vakttelefon:

55391970 – Utenom åpningstider

Epost: 

Generelle henvendelser: firmapost@bghyd.no

Ny salg: salg@bghyd.no

Reservedeler: deler@bghyd.no

Support/service: support@bghyd.no

Claim: claim@bghyd.no

Kontaktskjema

Administrasjon

Christian Hoff

Daglig leder & salg

christian.hoff@bghyd.no

Mobil: 992 41 066

Cecilia S. Kongsmark

Administrasjonssekretær

cecilia.kongsmark@bghyd.no

Mobil: 469 26 205

Thomas Ervik

Regnskapsleder

thomas.ervik@bghyd.no

Mobil: 924 49 474

Salg

Christian Hoff

Daglig leder & salg

 

christian.hoff@bghyd.no

Mobil: 992 41 066

Torvald Fossestøl

Salgsingeniør – Nysalg

Nord-Norge

torvald@bghyd.no

Mobil: 917 29 676

Espen Jacobsen

Salgsingeniør – Nysalg

Sør-Norge og offshore

espen.jacobsen@bghyd.no

Mobil: 990 99 136

Arnt-Ove Skoge

Salgsingeniør –

Utskiftningskraner

arnt-ove.skoge@bghyd.no

Mobil: 990 99 137

Prosjektering

Geir Grande

Avdelingsleder 

prosjekt

geir.grande@bghyd.no

Mobil: 470 29 138

Ørjan Soltvedt

Prosjektleder

 

oerjan.soltvedt@bghyd.no

Mobil: 959 68 496

Ole morten bu

Prosjektleder

 

ole.morten.bu@bghyd.no

Mobil: 990 99 193

Kenneth Horgen hansen

Prosjektleder

 

kenneth.hansen@bghyd.no

Mobil: 469 26 208

Support

Thor Førde Hatlehol

Avdelingsleder

Support og service

thor.hatlehol@bghyd.no

Mobil: 922 57 593

Bernard Klette

Teknisk support &

Servicekoordinator

bernard.klette@bghyd.no

Mobil: 408 25 639

Tor Henning Grønlien

Garantiansvarlig

 

torh@bghyd.no

Mobil: 976 73 416

Augustin Bukkøy

krantekniker

 

augustin.bukkoy@bghyd.no

Mobil: 469 26 210

Morten Nielsen Rognsøy

Servicetekniker

morten.rognsoy@bghyd.no

Mobil: 469 26 207

matias eriksen

Servicetekniker

matias.eriksen@bghyd.no

Mobil: 469 26 204

Andreas Langeland

Servicetekniker

andreas.langeland@bghyd.no

Mobil: 469 26 203

Nikolai andré helgesen

Servicetekniker

nikolai.helgesen@bghyd.no

Mobil: 954 41 739

Simen olsen hillestad

lærling industrimekaniker

simen.olsen.hillestad@bghyd.no

Mobil: 954 41 737

ettermarked

Per Ståle Sætrevik

Avdelingsleder 

ettermarked

per.staale.saetrevik@bghyd.no

Mobil: 990 99 132

Camilla Kleiveland

Teamleder logistikk og

Delesalg

camilla.kleiveland@bghyd.no

Mobil: 990 99 130

Linda Norstrøm

Teknisk deleselger

 

linda.norstrom@bghyd.no

Mobil: 469 26 206

Simona Dymova

Lagermedarbeider

 

simona.dymova@bghyd.no

Mobil: 476 83 799

Dorthe Hoff

Lagermedarbeider

 

dorthe.hoff@bghyd.no

Mobil: 910 09 954