BERGEN HYDRAULIC AS

Sjøkrigsskoleveien 15

N-5165 Laksevåg, Bergen

Åpne i kart


Åpningstider: Mandag - Fredag 08:00 - 16:00
Tlf: 55391970
Vakttelefon: 55391970 - Utenom åpningstider
E-post: Generelle henvendelser: firmapost@bghyd.no
Ny salg: salg@bghyd.no
Reservedeler: deler@bghyd.no
Support/ service: support@bghyd.no


Kontaktskjema


  • Administrasjon

Christian Hoff

Christian Hoff

Daglig leder & salg

christian.hoff@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:992 41 066
Silje Edvardsen

Silje Edvardsen

Administrasjonssekretær

silje.edvardsen@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 134
Thomas Ervik

Thomas Ervik

Regnskapsleder

thomas.ervik@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:924 49 474

  • Salg

Christian Hoff

Christian Hoff

Daglig leder & salg

christian.hoff@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:992 41 066
Torvald Fossestøl

Torvald Fossestøl

Salgsingeniør - nysalg nord-norge

torvald@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:917 29 676
Espen Jacobsen

Espen Jacobsen

Salgsingeniør - nysalg sør-norge og offshore

espen.jacobsen@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 136
Arnt-Ove Skoge

Arnt-Ove Skoge

Salgsingeniør - utskiftningskraner

arnt-ove.skoge@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 137

  • Prosjektering

Magnus Morskogen

Magnus Morskogen

Avdelingsleder Prosjektavdeling

magnus.morskogen@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:911 25 133
Ørjan Soltvedt

Ørjan Soltvedt

Prosjektleder

oerjan.soltvedt@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:959 68 496
Øyvind Taule

Øyvind Taule

Prosjektleder

oyvind.taule@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:469 26 204
Vegard Antonsen

Vegard Antonsen

Prosjektleder

vegard.antonsen@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:907 09 837
Madelein Fjeldstad

Madelein Fjeldstad

Prosjektleder

madelein.fjeldstad@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:416 20 471

  • Support

Thor Førde Hatlehol

Thor Førde Hatlehol

Avdelingsleder - Support & service

thor@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:922 57 593
Bernard Klette

Bernard Klette

Teknisk support & servicekoordinator

bernard.klette@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:408 25 639
Tor Henning Grønlien

Tor Henning Grønlien

Krantekniker

torh@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:976 73 416
Ole Morten Bu

Ole Morten Bu

Krantekniker

ole.morten.bu@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 131
Håvard Fløtre

Håvard Fløtre

servicetekniker

havard.flotre@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:469 26 201
Augustin Bukkøy

Augustin Bukkøy

Servicetekniker

augustin.bukkoy@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:469 26 210
Christian Lunde

Christian Lunde

Servicetekniker

christian.lunde@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:469 26 205

  • Ettermarked

Jan Christian Huus

Jan Christian Huus

Avdelingsleder - ettermarked

jan.huus@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:955 56 300
Camilla Kleiveland

Camilla Kleiveland

Teamleder logistikk og delesalg

camilla.kleiveland@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 130
Mariann Løvmo

Mariann Løvmo

Logistikk og delesalg

mariann.lovmo@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 133
Per Ståle Sætrevik

Per Ståle Sætrevik

Teknisk deleselger

per.staale.saetrevik@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:990 99 132
Linda Norstrøm

Linda Norstrøm

Teknisk deleselger

linda.norstrom@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:469 26 206
Monica Sagstad

Monica Sagstad

Lagermedarbeider

monica.sagstad@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:469 26 202
Dorthe Hoff

Dorthe Hoff

Lagermedarbeider

dorthe.hoff@bghyd.no

Sentralbord: 55 39 19 70
Mobil:910 09 954